Září 2013

Beru nové Affs!

4. září 2013 v 13:00 | ghoulinkayelps |  Affs
Beru nové Affsky, kdo by vhtěl být, tak ať mi napíše!
-stačí jen blog a zaměření blogu-

Ztuhlá Frankie

4. září 2013 v 6:00 | Barbie Ghoulinka |  Grafika, obrázky atd.
Z toho vždycky nemůžu.

O čem je barbie styl?

3. září 2013 v 14:20 | Barbie Ghoulinka

PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ bez zdroje!

Zajímalo by tě o čem je barbie styl?

HLAVNÍ JE BÝT SAMA SEBOU! ŽÁDNÉ PŘETVÁŘKY NEBO POVRCHNOSTI!

CHOVANÍ: Pravá Barbie se musí chovat slušně, být milá a hlavně NEmluvit vulgárně. Snaž se být ochotná pomáhat ostatním a budeš oblíbená. A moje heslo je: Nejlepším módním doplňkem je úsměv, tak že se usmívej, stačí jen lehce. Choď ROVNĚ, neměj svěšenou hlavu ani ramena. Tak ti to zvedne sebevědomí.

VZHLED: Pravé Barbie dbají o vzhled víc, než je u holek normální. Proto obětuj něaký čas strávený koukáním do pc, nebo na tv a rozmazluj se! Dopřej si mininálně 1x týdně masku, udělej si výlet do drogerie... Barbie stáví před zrcadlem klidně i celý den, jen pro to, aby se sama sobě líbila. Není pravda, že by Barbie měla nosit jen růžovou, ale neměla by jí úplně vynechávat. Je to jen na jejím vkusu oblékání, ale nejčastější Barbie barvy jsou: sv. fialová, všechny odstíny růžové, sv.modrá, žlutá. Někdo uznává (jako já) pravidlo růžová je posvátná. Nevynechávej doplňky! Dokáží outfit skvěle doladit. Hlavní je, abys se sebbou byla spokojená.

SPORT: Pravá Barbie by neměla týt obézní, proto většina Barbie cvičí. Cvičení tě udrží v dobré kondici a budeš se cítit lépe. Mé nejoblíbenější Barbie spoty jsou: Běhání, Balet, Gymnastika a In-line brusle.

ANTI-BARBIE: Mám tím na mysli nafoukané holky, které si o sobě myslí, že jsou nejkrásnější v celém vesmíru...těm se je potřeba vyhýbat. NE, ty pravé Barbie nejsou.

...postupně budu doplňovat (:

PŘÍSNÝ ZÁKAZ KOPÍROVÁNÍ bez zdroje!


Oficiální změna blogu

3. září 2013 v 13:47 | Barbie Ghoulinka
Jak jste si všimli, měním blog na barbie styl a monster high. Má nová přezdívka je: Barbie Ghoulinka. A také tu mám nové RUBRIKY: Barbie styl, Krása (zevnitř, zvenčí), Sport. Snad se vám tu bude líbit. Přeje vám vaše Barbie Ghoulinka